Szukasz sposobu na to, aby uatrakcyjnić event i nadać mu niezwykły wygląd? W takim przypadku wybierz specjalne dekoracje dmuchane – pneumatyczne, które są jednym z ostatnich hitów!

Scenografia podczas eventu pozwala na nadanie mu nie tylko niebanalnego wyglądu, ale również spowoduje, że na pewno będzie on na długo zapamiętany przez gości. Aby stworzyć oryginalną scenografię, można wykorzystać różnego rodzaju dekoracje – wśród nich dostępne są także dekoracje dmuchane, inaczej pneumatyczne.

Czym są dekoracje dmuchane – pneumatyczne?

Tego typu dekoracje powstają ze specjalnie uszytych tkanin, które wypełniane są od wnętrza powietrzem, dzięki czemu są tak duże i efektowne. Mogą być zarówno wolnostojące, jak również podwieszane. Dodatkowo, aby prezentowały się jeszcze lepiej, można zastosować do nich także podświetlenie.

Takie dekoracje dmuchane sprawdzą się zarówno jako pojedyncze elementy, jak również pozwalają na stworzenie niesamowitych scenerii na różne eventy!

Przykładowe dekoracje dmuchane:

  • chmurki
  • gwiazdki
  • planety
  • tunele
  • bramy
  • drzewa, także choinki świąteczne
  • góry
  • łuki

Tak wiele świetnych dekoracji powoduje, że można przygotować z nich kapitalną scenerię na różnego rodzaju wydarzenia – bankiety, otwarcia, wesela, urodziny, studniówki czy też akcje promocyjne.

Wynajem dekoracji dmuchanych – zamów je już teraz!

Jeśli chcesz, aby dekoracje dmuchane zagościły także na Twoim wydarzeniu, nie musisz decydować się na ich zakup. Alternatywne rozwiązanie to wypożyczenie tego typu ozdób, dzięki czemu stworzenie niebanalnej aranżacji podczas eventu wcale nie będzie związane z bardzo wysokim kosztem!

Dzisiaj dekoracje dmuchane wynajmowane są przez wiele firm działających na terenie Polski. Możemy znaleźć je już teraz on-line, a potem od razu skontaktować się z nimi w celu złożenia swojego zamówienia. Mniejsze dekoracje przesyłane są do klientów kurierem wraz z instrukcją ich rozstawienia. Te większe najczęściej dowożone są na miejsce przez firmy, a pracownicy mogą zająć się wtedy ich rozstawieniem.