Outlety AGD to specjalne sklepy wyprzedażowe specjalizujące się w sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego w jeszcze niższych cenach niż zwykle. Oto 3 główne zalety kupowania w outletach AGD!

  1. Niskie ceny

Główną zaletą jest to, że outlet wyposażenia wnętrz wyróżnia się tym, że może zaoferować niższą cenę swoim klientom. Przeceny mogą sięgać nawet do ponad 50 proc. ceny wyjściowej, czyli ceny, którą trzeba by zapłacić za artykuł w zwykłym sklepie.

Tak niskie ceny w outletach wynikają głównie z pochodzenia i kondycji AGD. W sprzedaży zajdziemy głównie sprzęty powystawowe, z likwidacji sklepów i hurtowni, z końcówek serii czy też ze zwrotów od klientów. Wszystkie z nich są sprawdzane przed wystawieniem na sprzedaż.

  1. Marki premium

W wielu outletach AGD możemy zakupić artykuły gospodarstwa domowego pochodzące od wielu producentów, w tym także tak zwanych marek premium, czyli producentów oferujących sprzęt znacznie wyższej klasy niż ten dostępny w wielu marketach.

Artykuły marek premium mogą kosztować nawet kilkukrotnie więcej niż te popularnych producentów. Dzięki temu, że możemy kupić je w outletach w jeszcze niższych cenach, mogą one zagościć także w naszych kuchniach i łazienkach bez przepłacania!

  1. Zakupy przez internet

Aby zakupić artykuły gospodarstwa domowego w outlecie, wcale nie trzeba wychodzić z domu! Obecnie wiele outletów oferuje swoje artykuły także on-line – można wówczas złożyć swoje zamówienie z domu.

Złożenie zamówienia na artykuły gospodarstwa domowego on-line jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy tylko wybrać interesujące nas produkty ze sklepu, a potem zrealizować zamówienie, wybierając metodę dostawy i płatności.

Jako że większość outletów posiada swój asortyment w magazynach, zamówienie może być zrealizowane w ekspresowym tempie. Paczka może być dostarczona do klienta pod wyznaczony przez niego adres nawet w ciągu kilku dni od dokonania zakupu!

Warto także sprawdzić adresy stacjonarnych outletów AGD przez internet – wtedy sprzęt możemy zobaczyć i przetestować przed jego kupnem.